Τροφοδοτικό 230V->12V DC 3A Switch pack 1200300EU SOY
Τα προϊόντα μας
--- Επιλέξτε Κατηγορία ---
Gps Navigators
Αριθμομηχανές
Αυτοματισμοί
Βάσεις Στήριξης
Δικτυακά Προϊόντα
Δορυφορική Λήψη
Είδη Εξοχής
Εικόνα - Ήχος HiFi
Εξοπλισμός Αυτοκινήτου
Επαγγελματικός Ήχος
Επαγγελματικός Φωτισμός
Επίγεια Λήψη
Εργαλεία
Ηλεκτρολογικά - Βιομηχανικά
Ηλεκτρονικά
Θέρμανση
Θερμόμετρα - Ρολόι
Καλώδια
Κολλητήρια
Λαμπτήρες
Μπαταρίες
Όργανα Μέτρησης
Περιφερειακά H-Y
Προσωπική Φροντίδα
Συστήματα Ασφαλείας
Video Intercom / Access Control
Συστήματα Παρακολούθησης
Τηλεπικοινωνίες
Τηλεφωνία - internet
Τηλεχειριστήρια
Τροφοδοτικά - Μετατροπείς Τάσης
Φωτιστικά
Φωτοβολταϊκά
Νέες παραλαβές
Tester δομημένης καλωδίωσης RJ11/RJ45 με TDR & PoE UT685BKITKIT UNI-T
Ref Code: 041451
Πρέσσα ακροδεκτών molex 2.54/3.96mm FC-13 Foss
Ref Code: 041449
Βάση LCD-LED TV 32"-65" Σταθερή M Universal Fixed Medium μαύρη 7350073731008 Multibrackets
Βάση LCD-LED TV 42"-90" M Universal Fixed X Large μαύρη 7350105210518 Multibrackets
Καλώδιο 2 x RCA αρσενικό -> 2 x RCA αρσενικό + remote 5m 4Carmedia
Μετασχηματιστής PCB 230V -> 1 x 12V 6VA Breve