Οπτικές ίνες

Οπτικές ίνες
Εμφάνιση:
Ταξινόμηση:
Αντάπτορας 3.5mm toslink αρσενικό -> optical θηλυκό CAGP25930BK Nedis -9%
Ref Code: 003261

Αντάπτορας 3.5mm toslink αρσενικό -> optical θηλυκό CAGP25930BK Nedis

Αντάπτορας οπτικής ίνας σε 3,5mm..

1,81€ 1,65€ Χωρίς ΦΠΑ: 1,33€

Καλώδιο οπτικής ίνας toslink -> toslink 1.5m μαύρο Vnzane -12%
Ref Code: 003262

Καλώδιο οπτικής ίνας toslink -> toslink 1.5m μαύρο Vnzane

Καλώδιο οπτικής ίνας toslink σε οπτικής ίνας tosl..

2,52€ 2,21€ Χωρίς ΦΠΑ: 1,78€

Καλώδιο οπτικής ίνας toslink -> toslink 0.5m διάφανο Αναμένεται Σύντομα
Ref Code: 003250

Καλώδιο οπτικής ίνας toslink -> toslink 0.5m διάφανο

Οπτική ίνα - οπτική ίνα, διάφανη. 0.5m..

3,20€ Χωρίς ΦΠΑ: 2,58€

Καλώδιο οπτικής ίνας toslink -> toslink 3m μαύρο Vnzane -12%
Ref Code: 003263

Καλώδιο οπτικής ίνας toslink -> toslink 3m μαύρο Vnzane

Καλώδιο οπτικής ίνας toslink σε οπτικής ίνας tosl..

3,82€ 3,35€ Χωρίς ΦΠΑ: 2,70€

Καλώδιο οπτικής ίνας toslink -> toslink 1.5m μαύρο PB111-0150 Prolink -29%
Ref Code: 018994

Καλώδιο οπτικής ίνας toslink -> toslink 1.5m μαύρο PB111-0150 Prolink

Καλώδιο οπτικής ίνας toslink σε οπτικής ίνας tosl..

5,88€ 4,20€ Χωρίς ΦΠΑ: 3,39€

Καλώδιο οπτικής ίνας toslink -> toslink 0.5m μαύρο PL-111 Prolink -29%
Ref Code: 003093

Καλώδιο οπτικής ίνας toslink -> toslink 0.5m μαύρο PL-111 Prolink

Καλώδιο οπτικής ίνας toslink σε οπτικής ίνας tosl..

6,31€ 4,50€ Χωρίς ΦΠΑ: 3,63€

Καλώδιο οπτικής ίνας toslink -> toslink 5m μαύρο Vnzane -12%
Ref Code: 003294

Καλώδιο οπτικής ίνας toslink -> toslink 5m μαύρο Vnzane

Καλώδιο οπτικής ίνας toslink σε οπτικής ίνας tosl..

5,44€ 4,77€ Χωρίς ΦΠΑ: 3,85€

Καλώδιο οπτικής ίνας toslink -> toslink 3m μαύρο PB111-0300  Prolink -24%
Ref Code: 003095

Καλώδιο οπτικής ίνας toslink -> toslink 3m μαύρο PB111-0300 Prolink

Καλώδιο οπτικής ίνας toslink σε οπτικής ίνας tosl..

7,13€ 5,40€ Χωρίς ΦΠΑ: 4,35€

Καλώδιο οπτικής ίνας toslink -> toslink 5m μαύρο PL-111 Prolink -29%
Ref Code: 003063

Καλώδιο οπτικής ίνας toslink -> toslink 5m μαύρο PL-111 Prolink

Καλώδιο οπτικής ίνας toslink σε οπτικής ίνας tosl..

13,93€ 9,95€ Χωρίς ΦΠΑ: 8,02€

Ref Code: 003355

Καλώδιο patch οπτικής ίνας 62.5/125 LC/SC 3mm 2m πολύτροπη

ΚΑΛΩΔΙΟ PATCH ΟΠΤΙΚΗΣ ΙΝΑΣ 62.5/125 LC/SC 3mm 2m Π..

12,50€ Χωρίς ΦΠΑ: 10,08€

Καλώδιο οπτικής ίνας toslink -> toslink 10m μαύρο PL-111 Prolink -29%
Ref Code: 016985

Καλώδιο οπτικής ίνας toslink -> toslink 10m μαύρο PL-111 Prolink

Καλώδιο οπτικής ίνας toslink σε οπτικής ίνας tosl..

18,74€ 13,38€ Χωρίς ΦΠΑ: 10,79€

Καλώδιο οπτικής ίνας toslink -> toslink 1.5m γκρι 133 Oehlbach -24%
Ref Code: 034261

Καλώδιο οπτικής ίνας toslink -> toslink 1.5m γκρι 133 Oehlbach

Τα καλώδια υψηλής ποιότητας για ήχο, βίντεο, με..

19,29€ 14,75€ Χωρίς ΦΠΑ: 11,90€

Καλώδιο patch οπτικής ίνας 62.5/125 LC/ST 3mm 2m πολύτροπη Αναμένεται Σύντομα
Ref Code: 003357

Καλώδιο patch οπτικής ίνας 62.5/125 LC/ST 3mm 2m πολύτροπη

ΚΑΛΩΔΙΟ PATCH ΟΠΤΙΚΗΣ ΙΝΑΣ 62.5/125 LC/ST 3mm 2m Π..

15,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 12,10€

Ref Code: 003356

Καλώδιο patch οπτικής ίνας 62.5/125 LC/LC 3mm 2m πολύτροπη

ΚΑΛΩΔΙΟ PATCH ΟΠΤΙΚΗΣ ΙΝΑΣ 62.5/125 LC/LC 3mm 2m Π..

15,50€ Χωρίς ΦΠΑ: 12,50€

Καλώδιο οπτικής ίνας toslink -> toslink 10m μπλε HC302 Clicktronic -29%
Ref Code: 016785

Καλώδιο οπτικής ίνας toslink -> toslink 10m μπλε HC302 Clicktronic

Καλώδιο οπτικής ίνας toslink σε οπτικής ίνας tosl..

31,52€ 22,51€ Χωρίς ΦΠΑ: 18,15€

Καλώδιο οπτικής ίνας toslink -> toslink 1m μαύρο 66102 Oehlbach -24%
Ref Code: 034259

Καλώδιο οπτικής ίνας toslink -> toslink 1m μαύρο 66102 Oehlbach

Τα καλώδια υψηλής ποιότητας για ήχο, βίντεο, με..

35,77€ 27,35€ Χωρίς ΦΠΑ: 22,06€